Houbaření / Seenelkäik / Mushrooming

Houbaření / Seenelkäik / Mushrooming

30. srpna
11:00

Kino Máj

Dům bláznů / Дом дураков

Dům bláznů / Дом дураков

30. srpna
13:00

Kino Máj

Vysnění / Die Geträumten

Vysnění / Die Geträumten

30. srpna
13:00

Divadélko Minimax

Step Across the Border + host režisér Nicolas Humbert

Step Across the Border + host režisér Nicolas Humbert

30. srpna
15:30

Kino Máj

Vernisáž Anna Žaludová Les

Vernisáž Anna Žaludová Les

30. srpna
17:30

Kino Máj

Parazit / Gisaengchung + host filmový kritik Kamil Fila

Parazit / Gisaengchung + host filmový kritik Kamil Fila

30. srpna
18:00

Kino Máj

Dva nula + host scénárista Tomáš Bojar

Dva nula + host scénárista Tomáš Bojar

30. srpna
21:30

Letní kino Střelecký ostrov Litoměřice

Slnko v sieti

Slnko v sieti

31. srpna
9:30

Kino Máj

Srdečné pozdravy z Litoměřic / Herzliche Grüsse aus Leitmeritz - workshop

Srdečné pozdravy z Litoměřic / Herzliche Grüsse aus Leitmeritz - workshop

31. srpna
10:00

Kinokavárna v kině Máj

Čtyři minuty / Vier Minuten

Čtyři minuty / Vier Minuten

31. srpna
11:00

Divadélko Minimax

Ozvěny Anifilmu - Zubatá nekouše

Ozvěny Anifilmu - Zubatá nekouše

31. srpna
11:00

Kinokavárna v kině Máj

Nebeské dny / Days of Heaven

Nebeské dny / Days of Heaven

31. srpna
11:00

Kino Máj

Cesta smrti kapitána Scotta k jižní točně (Velké bílé ticho) + host cestovatel a režisér Petr Horký

Cesta smrti kapitána Scotta k jižní točně (Velké bílé ticho) + host cestovatel a režisér Petr Horký

31. srpna
12:45

Kino Máj

Chemo / Chemia

Chemo / Chemia

31. srpna
13:15

Divadélko Minimax

Pásmo krátkých filmů: Mezinárodní festival AZYL + host Filip Kršiak

Pásmo krátkých filmů: Mezinárodní festival AZYL + host Filip Kršiak

31. srpna
15:00

Kinokavárna v kině Máj

Posedlost / Possession

Posedlost / Possession

31. srpna
15:15

Kino Máj

Srdečné pozdravy z Litoměřic / Herzliche Grüsse aus Leitmeritz - workshop

Srdečné pozdravy z Litoměřic / Herzliche Grüsse aus Leitmeritz - workshop

31. srpna
16:00

Litho Lito

Ukázky filmů z Litoměřic

Ukázky filmů z Litoměřic

31. srpna
16:30

Litho Lito

Psí odpoledne / Dog Day Afternoon

Psí odpoledne / Dog Day Afternoon

31. srpna
17:30

Divadélko Minimax

Procházka po filmových místech Litoměřic s historikem Filipem Hrbkem

Procházka po filmových místech Litoměřic s historikem Filipem Hrbkem

31. srpna
17:30

Litho Lito

Amatérské filmy Emila Kubiše + host Martin Čihák

Amatérské filmy Emila Kubiše + host Martin Čihák

31. srpna
18:30

Litho Lito

Jízda + hosté kameraman F. A. Brabec a kostýmní návrhářka Jaroslava Pecharová

Jízda + hosté kameraman F. A. Brabec a kostýmní návrhářka Jaroslava Pecharová

31. srpna
20:00

Letní kino Střelecký ostrov Litoměřice

Ventolin - koncert/show

Ventolin - koncert/show

31. srpna
22:00

Šapitó u Letního kina na Střeleckém ostrově

Ozvěny Anifilmu

Ozvěny Anifilmu

1. září
9:30

Kinokavárna v kině Máj

Deváté srdce

Deváté srdce

1. září
9:30

Kino Máj

Tři barvy: Červená / Trois couleurs: Rouge

Tři barvy: Červená / Trois couleurs: Rouge

1. září
11:00

Kino Máj

Lupič / Der Räuber

Lupič / Der Räuber

1. září
11:00

Divadélko Minimax

Ozvěny Anifilmu - Skromní hrdinové: krátké filmy studia Ponoc

Ozvěny Anifilmu - Skromní hrdinové: krátké filmy studia Ponoc

1. září
11:00

Kinokavárna v kině Máj

Srdečné pozdravy z Litoměřic / Herzliche Grüsse aus Leitmeritz - workshop

Srdečné pozdravy z Litoměřic / Herzliche Grüsse aus Leitmeritz - workshop

1. září
12:00

Kinokavárna v kině Máj

Nejkrásnější portrét + host Igor Chaun

Nejkrásnější portrét + host Igor Chaun

1. září
13:00

Divadélko Minimax

Rozkvetlé údolí / Virágvölgy

Rozkvetlé údolí / Virágvölgy

1. září
13:00

Kino Máj

Svatba Jiřího Káry + host Alex Skribuckij

Svatba Jiřího Káry + host Alex Skribuckij

1. září
14:00

Divadélko Minimax

Pravidla pro všechno / The Rules for Everything

Pravidla pro všechno / The Rules for Everything

1. září
15:00

Kino Máj

Ivan Vrána Blues Band a Monika Šonková

Ivan Vrána Blues Band a Monika Šonková

1. září
17:00

Park Václava Havla